O nas

Firma VESTER powstała z potrzeby tworzenia i budowania nowej rzeczywistości, założona w styczniu 1991 roku w nowej Polsce, wykorzystując możliwości gospodarki rynkowej miała być źródłem samorealizacji i rozwoju. Zespół zarządzający i pracownicy firmy VESTER przyjmując do realizacji coraz to odważniejsze zadania, elastycznie reagowali na zmiany zachodzące w otoczeniu.

Ponad 150 zrealizowanych projektów inwestycyjnych w kraju i zagranicą, w tym ponad pięćdziesiąt w branży medycznej i farmaceutycznej dało podstawy do specjalizacji i rozwoju szerokiej kooperacji.

Cel zbudowania jak najszerszej oferty rynkowej, od pomysłu, przez lokalizację, projekt i wykonawstwo, mógł być osiągnięty dzięki stałej współpracy, szczególnie z dwiema pracowniami projektowymi z Poznania i Łodzi.

Stali klienci, dla których firma zrealizowała od kilku do nawet kilkunastu projektów, umożliwili powstanie nowych wartości, jakimi są kreacja biznesu i wysoka jakość.

Filozofia firmy zakładająca działania koncentrujące się na sukcesie klienta dała podstawy do dynamicznego rozwoju.

Kadra VESTERU to grupa kilkunastu inżynierów różnych specjalności, ekonomiści, prawnicy i technicy, a także oddani swojej pracy murarze, montażyści, elektrycy, instalatorzy i kierowcy.

Aktywność VESTERU to także budowanie więzi społecznych i podejmowanie działań w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nadchodzące lata to nowe wyzwania i szanse, ale i zagrożenia, które będziemy chcieli przekształcić w sukces naszych klientów i partnerów.

 

 

            
            

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.